כניסה לגולשים רשומים

שם משתמש:
סיסמה:
 זכור אותי במחשב זה

שכחת סיסמה? לחץ כאן
עדיין לא נרשמת? לחץ להרשמה

חיפוש הודעות בפורום

מיין לפי:  

תזונת התינוק המומלצת מהלידה ועד גיל חצי שנה  המשך...

תזונת התינוק המומלצת מגיל חצי שנה ועד שנה  המשך...

לתינוק שלכם צומחות שיניים? הכתבה הזאת עבורכם  המשך...

עקומות גדילה: האם התינוק מתפתח כמו שצריך?  המשך...

כל מה שחשוב שתדעו על חיסונים  המשך...

התפתחות העובר: כל השלבים  המשך...

לא מצליחים להיכנס להריון? הכתבה הזו עבורכם  המשך...

איפה כדאי ללדת? המדריך לבתי היולדות בארץ  המשך...

15 טיפים שיעזרו לכם לחסוך בהוצאות המשפחתיות  המשך...

רשימת קניות מלאה לקראת לידת תאומים ושלישייה  המשך...

כיצד בוחרים כיסא בטיחות לתינוק?  המשך...

כל מה שרציתם/ן לדעת על בחירת עגלה לתינוק  המשך...

רשימת קניות מלאה לתינוק שבדרך  המשך...

החנויות הכי שוות לקניית בגדי תינוקות ופעוטות  המשך...

איפה הכי כדאי לקנות צעצועים לקטנים?  המשך...

מחשבונים

פורום טיפת חלב ברשת

שינויים בהרגלי אכילה

מאת: noadam1   ·   02/01/2017 20:00   ·   הוספת תגובה   ·   פורום טיפת חלב ברשת   ·   לעמוד הקודם

הבן שלי עוד שבוע בן 7 חודשים. שבועיים האחרונים היה ממש חולה. שיעול עם ליחה ונזלת שלשולים דלקת אזניים וחום. ברוך השם עכשיו יותר טוב אבל הוא שינה הרגלים האכילה מתחילת המחלה בערך שבשבועיים האלה גם צמחה לו שן שנייה למטה. הוא היה אוכל מגיל לידה ממש יפה ואהב לאכול והיום עדיין בוכה שרעב אבל לא מסיים 180 מ"ל משאיר תמיד קצת ולועס לקקאת הסוף את הפטמה של הבקבוק ממש חזק. ואני מבינה שאולי זה החניכיים מאוד מגורות אבל הוא הפסיק לאכול מרקים. ניסיתי לתת פירות ולא ממש זורם. צריך לתת לו טיפה על השפתיים ורק שמבין שזה טעים פותח את הפה. וגם עושה טובה ואחרי כמה כפיות לא רוצה יותר. ומרק ירקות בכלל לא מעוניין. עושה כאילו עומד להקיא כאילו נחנק למרות שזה ממש טחון היטב ולא מעוניין. אני מתוסכלת. בן 7 חוגדים ואוכל בקבוקים כמו בן חודש.אני ממש בעצב מזה כי הוא היה אכלן ממש ממש טוב. הוא התחיל לפני כחודש גן ושם אכל מרק פירותוירקות עם הודו בצהריים. למרות ששבועיים לא בגן בגלל המחלה. מישהי אמרה לי שיכול להיות שמאכילים שם ממש באגרסיביות ומכניסים בכוח את הכפית ולכן הוא פיתח אנטי. כבר לא יודעת מה לחשוב:( במה מדובר? תודה

02/01/2017 20:00 שינויים בהרגלי אכילה     ו    noadam1     « הודעה נוכחית

הבן שלי עוד שבוע בן 7 חודשים. שבועיים האחרונים היה ממש חולה. שיעול עם ליחה ונזלת שלשולים דלקת אזניים וחום. ברוך השם עכשיו יותר טוב אבל הוא שינה הרגלים האכילה מתחילת המחלה בערך שבשבועיים האלה גם צמחה לו שן שנייה למטה. הוא היה אוכל מגיל לידה ממש יפה ואהב לאכול והיום עדיין בוכה שרעב אבל לא מסיים 180 מ"ל משאיר תמיד קצת ולועס לקקאת הסוף את הפטמה של הבקבוק ממש חזק. ואני מבינה שאולי זה החניכיים מאוד מגורות אבל הוא הפסיק לאכול מרקים. ניסיתי לתת פירות ולא ממש זורם. צריך לתת לו טיפה על השפתיים ורק שמבין שזה טעים פותח את הפה. וגם עושה טובה ואחרי כמה כפיות לא רוצה יותר. ומרק ירקות בכלל לא מעוניין. עושה כאילו עומד להקיא כאילו נחנק למרות שזה ממש טחון היטב ולא מעוניין. אני מתוסכלת. בן 7 חוגדים ואוכל בקבוקים כמו בן חודש.אני ממש בעצב מזה כי הוא היה אכלן ממש ממש טוב. הוא התחיל לפני כחודש גן ושם אכל מרק פירותוירקות עם הודו בצהריים. למרות ששבועיים לא בגן בגלל המחלה. מישהי אמרה לי שיכול להיות שמאכילים שם ממש באגרסיביות ומכניסים בכוח את הכפית ולכן הוא פיתח אנטי. כבר לא יודעת מה לחשוב:( במה מדובר? תודה

03/01/2017 20:04 תינוק לא אוכל טוב     ו    אלה גרשטיין - אחות ויועצת שינה    

שלום לך,
לפי התאור שלך הילד שלך עבר מחלה והרגיש מאוד לא טוב למשך תקופה. 
חשוב לדעת שכל התינוקות מפסיקים לאכול כשהם חולים, זה מצב טבעי ולא חריג. לעתים לוקח להם שבוע ולעתים הרבה יותר עד שחוזרים להרגלים הישנים, את צריכה לתת לו זמן להתאושש לגמרי ולא לנסות לדחוף 
ולא לשכנע. כשהילד יחזור לעצמו לגמרי הוא יתחיל לאכול יותר טוב, זה רק עניין של זמן. 

המון בריאות!!!

אלה גרשטיין- אחות מוסמכת, יועצת שינה
מומחית במתן כלים להקלה על האם ועל התינוק,
מאמרים בנושא שינה של תינוקות באתר: http://www.sleepmybaby.co.il/
או פייסבוק : http://www.facebook.com/babyellasleep?fref=ts    

יש לך שאלות שאין לך את מי לשאול? ייעוץ אישי בטלפון או סקייפ, למידע כנסי לכאן:  
http://www.sleepmybaby.co.il/myservices/

מתנה-סדרת מאמרים וטיפים על שנת תינוקות עד גיל 18חודש –לגמרי בחינם . להרשמה כנסי:
http://www.sleepmybaby.co.il/free-tip/

יצירת קשר עם אלה גרשטיין - אחות ויועצת שינה: